Van je ex-vrienden moet je het hebben
Persoverzicht november

Alexander De Croo.
foto © Belga Image
De peiling vertelde het al: Vivaldi is niet echt populair. Zelfs de media beginnen zich vragen te stellen.
Categorieën |
---|
Tags |
---|
Johan Van Duyse (1953) leest en schrijft over media en over de eerste wereldoorlog. Onlangs kwam zijn tweede boek uit: ‘De verkeerde doden’ (uitgeverij Willems), een waar gebeurd verhaal over vier Franse soldaten die op een augustusnacht in 1915 samen de loopgraaf introkken… Het boek is verkrijgbaar via https://boeken.doorbraak.be/p/de-verkeerde-doden-johan-van-duyse/
Johan Van den Driessche pakt opnieuw uit met een fantastisch boek. Weer bewijst hij de titel ‘auteur’ meer dan waardig te zijn.
In Hamburg werd een 15-jarig meisje door negen mannen verkracht. Bijna alle daders kwamen er met een voorwaardelijke straf van af.