Cultuur
De naam ‘Antwerpen’ klinkt in de wereld als een klok
Eric Van Hooydonk onderstreept belang van ‘maritiem Vlaanderen’
Schenk
Deel

‘Een uitzicht op de haven van Antwerpen met de Kraanenhoofd en de Werfpoort’ (1608), Sebastiaen Vrancx.
foto © Wikimedia
| Categorieën |
|---|

Dirk Rochtus (1961) is hoofddocent internationale politiek en Duitse geschiedenis aan de KU Leuven/Campus Antwerpen. Hij is voorzitter van het Archief en Documentatiecentrum voor het Vlaams-nationalisme (ADVN). Zijn onderzoek gaat vooral over Duitsland, Turkije, en vraagstukken van nationalisme.
Meer van Dirk Rochtus
De ‘Bewakers van de Geschiedenis’ willen een beroemde spoorwegdam omdopen. Die draagt immers de naam van een ‘beladen’ Reichspräsident.
Commentaren en reacties
Gerelateerde artikelen
Nergens in Europa is het met de natuur slechter gesteld dan bij ons, klinkt het geregeld. Dat we ook het duurste natuurbeleid van Europa hebben wordt zedig verzwegen.











