| Categorieën |
|---|
| Personen |
|---|

Alain Grootaers (1964) was achtereenvolgens profvoetballer (1 jaar), journalist (altijd al), hoofdredacteur, uitgever, radio- en tv maker, auteur, olijfboer, reisorganisator en documentairemaker. Sommigen zouden zeggen: twaalf stielen en dertien ongelukken maar zelf houdt hij het op: uomo universalis. Hij woontaan de kust in Málaga, Andalucía.Zijn boek 'Beroerd', dat hij schreef na zijn beroerte in 2023 verschijnt in september 2025 bij uitgeverij Pelckmans
Alain Grootaers zwaait Doorbraak vaarwel. In zijn laatste column blikt hij terug op zijn begin bij Doorbraak en vertelt over zijn toekomstplannen.
Is Paraguay het beloofde land voor mensen die de richting die Europa uitgaat niet meer zien zitten? Dat zien we in een subtiele documentairereeks.











