JavaScript is required for this website to work.

Dodenherdenking in Nederland is een links speeltje geworden

Toespraak Zelensky tijdens memorandum verdeelt de meningen

CommentaarSid Lukkassen4/5/2023Leestijd 4 minuten
Tijdens de Dodenherdenking legt de koning een krans op de Dam en houdt zowat
heel Nederland twee minuten stilte om 20u.

Tijdens de Dodenherdenking legt de koning een krans op de Dam en houdt zowat heel Nederland twee minuten stilte om 20u.

In Nederland gaat het herdenken van de Tweede Wereldoorlog steeds minder om de oorlog, en steeds meer om politiek-correcte randzaken.

Sid Lukkassen (1987) studeerde geschiedenis en filosofie. Hij is onafhankelijk denker, vrijwillig bestuurslid van de Vlaamse Club Brussel en inspirator van De Nieuwe Zuil. Hij schreef onder andere 'Avondland en identiteit' en 'Levenslust en Doodsdrift'. Hij promoveerde op 'De Democratie en haar Media'.

Commentaren en reacties
Gerelateerde artikelen

‘Niet de geestelijke werd veroordeeld en gestraft, wel Eva zelf’, schrijft Devillé in zijn boek over misbruik in de Kerk. Een ode aan een slachtoffer dat haar hele leven naar gerechtigheid streefde.