Hoe won Poetin rechtse harten in Europa?

Een beeld uit 2017. Marine Le Pen op bezoek in het Kremlin bij Vladimir Poetin.
foto © Belga Image
Vladimir Poetin wordt door een strekking binnen de Europese rechterzijde op handen gedragen. Waarom eigenlijk?
Categorieën |
---|
Tags |
---|

Koenraad Elst (1959) is orientalist. Hij werkte als politiek journalist bij diverse Vlaamse en Indiase media, van Trends en Punt tot The Pioneer en Pragyata Magazine, als assistant buitenlandbeleid in de Belgische senaat, en als gastprofessor in twee Indiase universiteiten. Zijn eigenlijke roeping vindt men echter in de tientallen onderzoekspapers en een dertigtal boeken, vooral over de belangrijkste hangijzers in de antieke en hedendaagse feiten- en ideeëngeschiedenis van India, en verder over faits divers als de islam.
Uitgeverij Ertsberg en CPG organiseerden een debat over de islam, zonder westers getaboeïseer, met Ahmet Kuru, Dyab Abou Jahjah en Meryem Almaci.
Terwijl de vrouwenbond een kerstbeurs voorbereidt, stelt Marcel samen met vrienden en enkele glaasjes jenever de kerststal op het dorpsplein op.