Maandag, 15 april 2013
overzicht
Aangeboden door de abonnees van Doorbraak
Dit gratis artikel wordt u aangeboden door onze betalende abonnees. Neem zelf ook een abonnement en lees alle plus-artikelen én ons driemaandelijks magazine.
Ik neem ook een abonnementDe week begon met het nieuws dat Doorbraak nu helemaal op eigen poten staat en dat Peter De Roover ‘overgeheveld’ wordt van de Vlaamse Volksbeweging naar dit project. (lezen)
Samenvallende verkiezingen? Dat is naar het schijnt de bedoeling maar zelfs Kafka zou het brouwsel ongeloofwaardig vinden. (lezen)
Onze Europa-man Sander Roelandt analyseerde maandag de houding van Duitsland tegenover de Europese Unie en stelt vast dat het oorlogsverleden nog steeds een rol speelt. Hoe lang nog? (lezen)

De redactieploeg van Doorbraak bestaat uit een grote groep redacteuren. Standpunten en andere artikelen kunnen verschijnen als "De Redactie". Uiteraard betekent dit niet dat al onze redacteuren per definitie aan deze standpunten gebonden zijn.
Doorbraak is op zoek naar een creatieve en gemotiveerde marketingmedewerker.
Nergens in Europa is het met de natuur slechter gesteld dan bij ons, klinkt het geregeld. Dat we ook het duurste natuurbeleid van Europa hebben wordt zedig verzwegen.











