Zwarte dag voor Justitie: België veroordeeld wegens gerechtelijke achterstand
De gerechtelijke achterstand in Brussel is een inbreuk op de mensenrechten

foto © Belga Image
België wordt veroordeeld wegens zijn gerechtelijke achterstand, die een inbreuk is op de mensenrechten.
Categorieën |
---|
Tags |
---|
Personen |
---|

Hans Brockmans is jurist. Hij werkte van 1988 tot 2023 bij het economische magazine Trends. Hij was drie keer genomineerd en twee keer laureaat van de persprijs van het Gemeentekrediet/Dexia. Hij kreeg ook de Citi Journalistic Excellence Award voor de financiële en economische berichtgeving. Hij was lang actief in het bestuur van de beroepsvereniging VVJ.
In de Europese Unie gaan de klassieke partijen gestaag achteruit. Maar hoe komt dat? Hans Brockmans vraagt het voor Doorbraak TV aan econoom Ivan Van de Cloot.
Wederzijdse instemming is meer dan ooit een thema. Dat geldt zeker voor een 16-jarige op vakantie, zoals in de nieuwe Britse film ‘How to have sex’.