Kathleen Depoorter: ‘Hoog tijd voor maatregelen volksgezondheid’

Kathleen Depoorter
foto © N-VA
Kathleen Depoorter (N-VA) is apotheker en zetelt sinds mei 2019 in De Kamer. Volksgezondheid is dus helemaal haar terrein. Ze waarschuwde al eind december dat er maatregelen moesten genomen worden op het terrein. Ze nam onlangs zelf initiatief om mondmaskers geleverd te krijgen.
Om de patiënt te beschermen, heeft ze trouwens geijverd om de geheime farmadeals op een evenwichtige manier te controleren. Ze afschaffen zou in het nadeel van de patiënt geweest zijn, maar democratische controle is nu ook mogelijk na een uitspraak van de Raad van State. Verder ijvert ze voor een wetsvoorstel die de voorraad van geneesmiddelen moet waarborgen.
Kortom, een gezond gesprek tussen David Geens en Kathleen Depoorter in volle coronacrisis.
Beluister ook onze andere podcasts:

David Geens is computeringenieur, bestuurder van en investeerder in verschillende vennootschappen. Bisschop in de Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen.
David Geens: ‘De christelijke moraal die seksualiteit binnen het huwelijk plaatst, wordt vaak weggezet als ouderwets, moralistisch of beklemmend. Maar dat is een karikatuur.’
Doorbraak is op zoek naar een creatieve en gemotiveerde marketingmedewerker.











