Miljaarde! – Vliegen wordt duurder, en dat niet alleen voor privéjets…
Paul Boonefaes29/5/2023

foto © Unsplash
Een overzicht van de financiële en economische actualiteit in 10 minuten.
Ook deze week is er een nieuwe aflevering van de Miljaarde!-podcast, waarin de economische en financiële actualiteit wordt opgevolgd.
Alvast enkele belangrijke punten:
- Vliegen wordt duurder voor privéjets, maar ook Ryanair kondigt het einde van het zeer goedkoop vliegen aan.
- Er is een akkoord over de verhoging van het schuldenplafond in de Verenigde Staten. Ook daar wordt, net zoals in België, het blikje steeds verder weggeschopt.
- De koers van de dollar stijgt en de prijs voor gas, goud en koper daalt, maar voor hoe lang? Is die daling tijdelijk of structureel?
- De koers van techbedrijf NVIDIA is geëxplodeerd. Wat betekent dat voor Nasdaq-beleggingen?

Paul Boonefaes (1965) is Master Vertaler (Portugees, Engels, Deens) en behaalde een Executive MBA aan Vlerick Business School. Hij is auteur van "Zwijg! Waarom woke niet deugt".
Meer van Paul Boonefaes
Als je uitgangspunt de ontkenning van de biologische realiteit is, kan je niet volhouden dat je aan ‘voorlichting’ doet.
Commentaren en reacties
Gerelateerde artikelen
Terwijl de vrouwenbond een kerstbeurs voorbereidt, stelt Marcel samen met vrienden en enkele glaasjes jenever de kerststal op het dorpsplein op.