Paul Gheysens: de Russische connectie
Deel II: de Russische connectie en de sturm und drang van Paul Gheysens

Ghelamco CEO Paul Gheysens.
foto © Belga
Het gesjoemel, onethisch en commercieel verwerpelijk gedrag maken van Paul Gheysens een Vlaamse JR Ewing, schrijft Ignace Vandewalle.

Ignace Vandewalle (1966) was kabinetsmedewerker van minister Marc Verwilghen en staatssecretaris Vincent Van Quickenborne, parlementair medewerker van Boudewijn Bouckaert en sinds 2019 partij-onafhankelijk parlementair medewerker van Jean-Marie Dedecker. Sinds 2014 is hij zaakvoerder van het onafhankelijk politiek adviesbureau BFELT.
Ignace Vandewalle pleit voor betere bescherming voor investeringen van bedrijven door het recht op ondernemen in de Grondwet te laten opnemen.
Terwijl de vrouwenbond een kerstbeurs voorbereidt, stelt Marcel samen met vrienden en enkele glaasjes jenever de kerststal op het dorpsplein op.