Wat had VDAB in Taiwan te zoeken?
Gedwongen ontslag topman roept veel vragen op

Los van eventuele onregelmatigheden van kopman Wim Adriaens: waarom trok de VDAB naar het verre Taiwan om ideeën uit te wisselen? Lijkt de arbeidsmarkt daar zo op de Vlaamse?
foto © Belga
| Categorieën |
|---|

Filip Michiels is zelfstandig journalist/auteur en schreef ruim 20 jaar voor diverse Belgische kranten, weekbladen en websites. Hij won tweemaal de Citi Persprijs voor economische journalistiek en was eenmaal genomineerd voor de Belfius Persprijs. In 2022 publiceerde hij de biografie van Bessel Kok: "Chaos & Charisma". Hij werkt sinds 2019 voor Doorbraak en coördineert ook Doorbraak Magazine.
Een katholieke school in Borgerhout discrimineert al jarenlang niet-moslimleerkrachten. Minister van Onderwijs Demir laat de zaak onderzoeken.
Doorbraak is op zoek naar een creatieve en gemotiveerde marketingmedewerker.










